Poprad
Aktualności

Aktualności

SZPARAGI SEZONÓWKA

MENU 2024

FERIE 2023

Tarcza Finansowa 2.0

Informujemy, że wzięliśmy udział w programie rządowym „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm”.
Podmiotem udzielającym wsparcia jest PFR. W ramach programu otrzymaliśy subwencję finansową, dzięki której mogliśmy zachować ciągłość działania w okresie pandemicznym.

Przedsiębiorstwo: 3B spółka cywila, 33-343 Rytro 306 NIP 734 353 72 00

Informacja

Od 1 października na czas jesienno-zimowy zmianie ulega serwis a la carte:

• od niedzieli do czwartku od 12.00 do 21.00

• w piątki i soboty od 12.00 do 22.00

• śniadania codziennie od 9.00

• proziaki codziennie do 22.00

A od najbliższej soboty w menu sezonowym zagości pyszna żurawina!

Jesień w Willi Poprad

Dbamy o Wasze bezpieczeństwo… COVID-19 ważne informacje!

 

W związku z epidemią Covid-19 chcemy Państwu przedstawić garść informacji 📣 i zapewnić, że wesela organizowane w WILLI POPRAD są BEZPIECZNE:

Na początek warto przytoczyć słowa Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego, który podczas ostatniego wywiadu jednoznacznie oznajmił, że to nie wesela są problemem, bo 300 zarażeń w 38 milionowym kraju, w którym codziennie odbywa się po kilka lub nawet kilkanaście tysięcy wesel to nic w porównaniu do zachorowań np. w zakładach pracy. ‼️

Dlatego należy szukać prawdziwych informacji i nie do końca ufać medialnej nagonce, która szuka łatwych i mocno „klikalnych” tematów.

Z naszej strony zapewniamy bardzo duża staranność o tak ważny dla Was dzień:
1. Dzięki temu, że dysponujemy bardzo dużą salą weselną jest możliwość rozsadzenia Gości w odległościach zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia, do dyspozycji oprócz Sali Weselnej jest również antresola, dzięki której bez problemu można zachować bezpieczny dystans pomiędzy stolikami, a jest to również bardzo komfortowe dla Gości, ponieważ mają więcej miejsca dla siebie.
2. Zapewniamy płyny do dezynfekcji przy wejściu na salę, a także w kilku punktach na Sali oraz dezynfekujemy wszelkie sprzęty, takie jak klamki, toalety, poręcze, włączniki światła, uchwyty i inne podczas przyjęcia.
3. Obsługa, którą Państwu zapewniamy jest kontrolowana przed każdą organizowaną uroczystością, jest przeprowadzany z nią wywiad oraz mierzona temperatura.
4. Zachęcamy Pary Młode do usadzania gości tak aby przy jednym stoliku siedziały osoby z tej samej rodziny lub jednego gospodarstwa domowego.
5. Dzięki temu, że sala jest wyposażona w nowoczesny system wymiany powietrza nie powiązany bezpośrednio z klimatyzacją podczas całego przyjęcia powietrze jest wymieniane na świeże, pobierane z zewnątrz co powoduje, że pomieszczenia są bardzo dobrze wentylowane.
6. Klimatyzacje i inne urządzenia są po każdej imprezie okolicznościowej sprawdzane i dezynfekowane płynem bakterio- i wiruso- bójczym. Zwiększyliśmy również aż dwukrotnie częstotliwość pełnego serwisu tych urządzeń wraz z wymianą filtrów na nowe.
7. Po każdym przyjęciu sala jest podczas sprzątania gruntowanie dezynfekowana, również tekstylia są za każdym razem prane w temperaturze powyżej 60 stopni.

📣Drodzy Goście, wirusem COVID-19 można zarazić się WSZĘDZIE, a nasza dbałość o to, aby byliście bezpieczni powoduje, że podczas przyjęć weselnych organizowanych u nas z niewielką dozą ostrożności z Waszej strony możliwość zarażenia jest znikoma.

Kochane Pary Młode zrobimy wszystko byście mogli w pełni cieszyć się tym wspaniałym dniem wraz z Waszymi Gośćmi! ❤️

Udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19

Firma 3B spółka cywilna uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Firma otrzymała grant w wysokości: 162 000 złotych

PONOWNIE OTWARTE!

PRZESYŁAMY GARŚĆ ŚWIEŻYCH INFORMACJI! 

W poniedziałek o godzinie 12.00 (18 maj) otwieramy restaurację, a już od wtorku serwujemy dla Was również śniadania od godziny 9.00.

Przywitają was zmiany: nowe autorskie menu szefa Kuchni Artura Pasonia 👨‍🍳 oraz nowa aranżacja sali dostosowana do wymogów sanitarnych, a także nowe standardy obsługi.

Menu odkryje przed wami smaki kuchni międzywojnia na nowo. By zapewnić jakość serwowanych potraw, na zewnątrz zapewniamy obecnie jeden stolik (przeznaczony głównie dla osób które przybędą do naszej restauracji z czworonożnym przyjacielem🐶). A jeśli będziesz chciał spędzić miło czas nad brzegiem Popradu zapraszamy od najbliższego piątku do Altanki z przestronnym tarasem🌳gdzie znajdziesz odrębne dedykowane menu.

W celu zapewnienia Wam bezpieczeństwa i dostosowując się do przepisów, w restauracji będzie mniejsza liczba miejsc, na stolikach nie będzie obrusów ani kwiatów, a przy wejściach znajdziecie środki do dezynfekcji rąk – oczywiście żele najwyższej jakości (w trosce o wasze dłonie!👐), kelnerzy oraz pracownicy kuchni będą nosić przyłbice, by można było dostrzec nasze uśmiechy 😄

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Już możemy organizować dla was uroczystości: chrzciny komunie, przyjęcia weselne, imprezy firmowe – oczywiście z uwzględnieniem obecnych przepisów, odnośnie odległości oraz liczby osób przypadających na metry kwadratowe – jak wiecie nasza sala jest duża! Zatem zmieści się dużo Gości 💃

Do dyspozycji na mniejsze przyjęcia udostępniamy także klub RETRO RYTRO <3

ALTANKA

Altanka z przestronnym tarasem będzie dla Was otwarta już od najbliższego weekendu (jeśli tylko pogoda dopisze☀️). W menu również pojawią się nowe pozycje! Zapraszamy na zimne piwo🍺, Lachowskie Proziaki i nie tylko… ale więcej nie zdradzimy! Przyjdź (lub przyjedź: samochodem, rowerem, na rolkach albo nawet na hulajnodze) i zobacz!

__MIŁO BĘDZIE ZOBACZYĆ WAS PONOWNIE ❤️__

72515Aktywność

Ostatnie bilety na Bal Sylwestrowy

Kochani!

Zostało ostatnich około 10 biletów na BAL SYLWESTROWY! Dbamy o to, aby ta wyjątkowa noc była niezapomniana, a więc mamy ograniczoną liczbę osób, którą przyjmujemy – to wszystko dla komfortu bawiących się gości!

Bilety można nabyć w restauracji Willi Poprad – zapraszamy!

Godziny otwarcia w Święta oraz w Sylwestra

Regulamin konkursu

Regulamin konkursu świątecznego

I Postanowienia ogólne

1. Niniejszy regulamin określa zasady i warunki uczestnictwa w konkursie świątecznym.

2. Konkurs jest prowadzony poprzez profil na Facebooku @WillaPoprad

3. Organizatorem konkursu jest firma Willa Poprad z siedzibą w Rytrze ul. Rytro 306 33-340 Rytro NIP 734353 72 00; (dalej: „Organizator”).

4. Wszelkie działania związane z konkursem nie są w jakikolwiek sposób sponsorowane, wspierane czy administrowane lub powiązane z serwisem Facebook.

5. Fundatorem nagród w konkursie jest Willa Poprad oraz Zeszyte Uszyte.

6. Niniejszy konkurs nie stanowi żadnego zlecenia lub świadczenia usług przez Uczestnika konkursu, jak również nie stanowi zobowiązania do wykonania odpłatnego określonego dzieła, z zastrzeżeniem zasad konkursowych opisanych w niniejszym regulaminie. W tym też zakresie uczestnik nie wykonuje żadnych czynności w imieniu i na rzecz lub ryzyko Organizatora.

II Uczestnicy konkursu

1. W Konkursie może wziąć udział osoba fizyczna, która posiada:

a) miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,

b) posiada konto w serwisie społecznościowym Facebook,

2. Osoby, które mają ograniczoną zdolność do czynności prawnych, mogą wziąć udział w Konkursie tylko pod warunkiem uzyskania uprzedniej zgody ich przedstawiciela ustawowego na udział w Konkursie.

3. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz pracownicy innych podmiotów związanych z organizowaniem i przebiegiem Konkursu, a także członkowie ich najbliższej rodziny. Za członków najbliższej rodziny uznaje się wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków i osoby pozostające w stosunku przysposobienia.

III Przebieg konkursu, nagrody i zasady uczestnictwa

1.Konkurs obejmuje wykonanie zadania: Zamieszczenie w serwisie Facebook w komentarzu do konkursowego postu odpowiedzi na przedstawione w poście konkursowym zadanie w formie opisu. Zadanie konkursowe brzmi:

„W komentarzu pod tym postem napisz dlaczego to właśnie Ciebie 🙋‍♂️🙋‍♀️ powinniśmy wraz z osobą towarzyszącą zaprosić na Sylwestra w Willi Poprad? 💝”

2. Ustala się następującą datę publikacji postu konkursowego: 13.12.2019 r.  

3. Przesłanie odpowiedzi w inny sposób do Organizatora nie stanowi zgłoszenia udziału w konkursie.

4. Każdy uczestnik biorący udział w konkursie musi posiadać prawa autorskie do publikowanych treści.

5. Organizator wybiera spośród uczestników, którzy prześlą odpowiedzi, 1 (słownie: jeden) najciekawszy i najbardziej kreatywny, jednocześnie zgodny z tematem konkursu komentarz, którego autor otrzyma dwa bilety na imprezę Sylwestrową oraz zestaw trzech krasnali od Zeszyte Uszyte.

6. W trakcie konkursu zakazuje się używania słów oraz symboli powszechnie uznanych za niedozwolone, w tym wulgaryzmów lub określeń mogących powodować obrazę uczuć religijnych lub światopoglądowych, oraz wskazujących na dyskryminację (np. rasa, orientacja seksualna).

7. Uczestnicy mogą przesyłać zgłoszenia do 24.12.2019r. do godz. 23.59.

8. W momencie przystąpienia do konkursu, Uczestnik wyraża zgodę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu i wyłonieniem Zwycięzców przez Organizatora. W przypadku wygranej wyrażam zgodę na publikację moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska na profilu Willa Poprad  pod adresem: https://www.facebook.com/WillaPoprad/

Oświadczam dodatkowo, że zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia Zwycięzców, a także w przypadku wygranej w celu publikacji danych osobowych zwycięzców Willa Poprad z siedzibą w Rytrze, 33-343 Rytro 306. Podane dane osobowe w zakresie imienia i nazwiska będą publikowane w portalu Facebook https://www.facebook.com/WillaPoprad / w związku z uczestnictwem w Konkursie. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji ww. celów.”

9. Nagrodą w konkursie jest podwójna wejściówka na imprezę sylwestrową organizowaną w Willi Poprad oraz zestaw krasnali od Zeszyte Uszyte,

10. Organizator przyzna nagrodę 1 uczestnikowi, a wyniki opublikuje w komentarzu pod postem konkursowym na profilu Jubiler Sezam nie później niż 3 dni roboczych od momentu zakończenia konkursu.

11. Nagrody nie mogą być wymienione na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe.

12. Nagroda zostanie wysłana za pośrednictwem poczty polskiej bądź firmy kurierskiej.

13. Brak potwierdzenia, o którym mowa w pkt. 11 w ciągu 3-ech dni od dnia ogłoszenia wyników w konkursie jest równoznaczny z rezygnacją przez uczestnika konkursu z odbioru nagrody.

15. Organizator nabywa wszelkie prawa, w tym prawa autorskie, do wszystkich projektów konkursowych wraz z wydaniem nagrody uczestnikom z najlepszymi pracami konkursowymi, o której mowa w pkt. 1.

IV Odpowiedzialność

1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych odpowiedzi konkursowych, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje w ciągu 24h do usunięcia stwierdzonego naruszenia.

2. Każdy uczestnik konkursu odpowiada za naruszenie postanowień regulaminu serwisu Facebook w zakresie, w jakim wyraził zgodę w procesie rejestracji profilu użytkownika.

3. Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika konkursu w przypadku:

a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku, tworzenie konta dla innej osoby bez jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13. roku życia,

b) udziału w konkursie przy pomocy kilku kont użytkowania naFacebooku,

c) zablokowania konta użytkownika naFacebooku,

d) udziału w konkursie osoby poniżej 13. roku życia,

e) używania w odpowiedziach słów powszechnie uznanych za niedozwolone lub zamieszczania innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich, w tym Organizatora,

f) posługiwania się przez uczestnika konkursu nazwami innych użytkowników lub ich oznaczeniami,

g) naruszenia przez odpowiedź na pytanie konkursowe praw autorskich, o ile takowe naruszenie zostało zgłoszone Organizatorowi i serwisowi Facebook.

V Przetwarzanie danych osobowych

1. Administratorem danych osobowych, w zakresie imienia, nazwiska, profilu (Facebook), zebranych w trakcie prowadzenia konkursu firma Willa Poprad z siedzibą w33-343 Rytro 306; Dane osobowe uczestników zostały powierzone do przetwarzania na podstawie art. 31 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z2014 r., poz. 1182, z późn. zm.) na rzecz Organizatora.

2. Uczestnicy konkursu maja prawo wglądu do przetwarzanych danych i ich poprawiania oraz usuwania. Dane są podawane na zasadach dobrowolności, przy czym w zakresie korzystania z Aplikacji wymaganym jest rejestracja na portalu społecznościowym Facebook.

3. Dane osobowe uczestników Konkursu będą zbierane i przetwarzane przy zachowaniu zasad określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych(tekst jednolity Dz.U. z 2014 r., poz. 1182, z późn. zmianami).

VI Tryb składania reklamacji

1. Wszelkie reklamacje i zastrzeżenia dotyczące przebiegu konkursu mogą być składane przez uczestników w formie pisemnej listem poleconym na adres siedziby Organizatora najpóźniej w ciągu 21 dni od daty zakończenia konkursu.

2. Zainteresowani zostaną powiadomieni o sposobie rozpatrzenia reklamacji listem poleconym, o ile uczestnik nie wyrazi zgody na przesłanie powiadomienia jedynie drogą elektroniczną.

3. Jakiekolwiek pytania, komentarze lub skargi odnoszące się do aplikacji lub związanej z nią promocji muszą być skierowane do Organizatora, a nie do portalu Facebook.

VII Postanowienia końcowe

1. Konkurs będzie obowiązywał do dnia 24.12.2019 r.

2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

Zmiana godzin pracy!

Drodzy Goście!

‼️Wyjątkowo w nadchodzący piątek i sobotę będą zmienione godziny działania restauracji Willi Poprad.

W piątek (22 listopada) restauracja będzie czynna do godziny 17.00, natomiast w sobotę (23 listopada) otwieramy o 14.00

Zapraszamy!

Restauracja nieczynna 1 listopad

Piesze szlaki turystyczne

Rytro jest punktem wypadowym w Pasmo Radziejowej (w kierunku zachodnim) i w Pasmo Jaworzyny Krynickiej (w kierunku wschodnim).

szlak turystyczny czerwony

Radziejowa – Wielki Rogacz – Kordowiec – Rytro – Schronisko Cyrla – Hala Pisana – Schronisko PTTK na Hali Łabowskiej (Główny Szlak Beskidzki)

szlak turystyczny niebieski

 Rytro – Wdżary Wyżne – Schronisko PTTK na Przehybie – Szczawnica

szlak turystyczny żółty

 (gminny) Rytro – dojście do szlaku …

szlak turystyczny zielony

… z Przysietnicy do szlaku …

szlak turystyczny niebieski

 … na PrehybęZAGŁOSUJ! – Poland 100 Best Restaurants

Głosowanie na obiekt Willa Poprad w plebiscycie Poland 100 Best Restaurants <3

Aby oddać głos na ten obiekt wyślij SMS o treści:

P100.306 na numer 72068 koszt 2,46 zł z VAT

Kochani jeśli jesteście zadowoleni z tego co robimy prosimy o Was głos 😘

Vaša oslava ušitá na mieru!

Villa Poprad je čarovné miesto uprostred zelenej scenérie, kde môžete sláviť tie najkrajšie chvíle Vášho života 🎊💞

Poskytujeme komplexnú organizáciu svadieb a príležitostných podujatí, ktoré splnia všetky sny našich hostí. Disponujeme priestrannou tanečnou sálou pre 300 osôb. Hlavnou výhodou sú terasy s výstupom na vyhliadkové balkóny. V strede sály je umiestnená jedinečná vitráž, ktorá bola navrhnutá v štúdiu v Krakove. Príjemnú atmosféru navodzujú drevené prvky a Vaše nohy budú samé tancovať na zdobenom parkete. Sála je zariadená obdĺžnikovými alebo okrúhlymi drevenými stolmi. Výzdoba je z čerstvých kvetov, atmosféru navodia sviečky a porcelánový riad, celok dopĺňajú veľmi pohodlné drevené stoličky. Ručne zdobené avantgardné lustre vyrobené poľským remeselníkom dotvárajú celok, pritiahnu Vašu pozornosť svojim remeselným spracovaním a okázalosťou. Pohodlie a komfort zabezpečuje hosťom špeciálny systém klimatizácie a vetrania. Z tanečnej sály je krásny výhľad na rieku, zalesnené pozemky a zrúcaniny hradu Ryterski. Malebné terény Popradskej doliny môžete obdivovať z veľkých terás, ako aj z prechádzok po promenáde.

Našu starostlivosť venujeme aj najmladším hosťom Villa Poprad, pre ktorých je pripravená herňa. Najnáročnejších gurmánov potešia bohaté bufety, sladký stôl s čokoládovou fontánou a miestne vidiecke špeciality. Náš individuálny prístup ku každému hosťovi a kreativita šéfkuchára vytvoria perfektné menu na každú príležitosť. Počas celej oslavy majú novomanželia k dispozícii exkluzívny apartmán s výhľadom na rieku Poprad. Na prvé výročie Vašej svadby pozývame na špeciálnu večeru.

Vaša oslava ušitá na mieru! 🎀💖

Pri vlastnom zabezpečení alkoholu – neúčtujeme poplatok za korkovné!

Zamek w Rytrze

Odrestaurowane ruiny średniowiecznego zamku na wzgórzu urzekają pięknymi widokami na Dolinę Popradu!

Po wielu latach niszczenia i zarastania ruin zamku w Rytrze nastały dla niego lepsze czasy. Od jesieni 2017 roku trwała odbudowa zabytku.

Mury oraz baszta zostały podniesione o 2 metry, a dziedziniec przywrócony do pierwotnego poziomu, czyli znacznie obniżony. Na fragmencie muru została utworzona część spacerowa, tak aby można było podziwiać piękny widok na Dolinę Popradu.

Pierwsza wzmianka o zamku pochodzi z 1244 roku, pojawiła się w kronikach Jana Długosza. Najstarsza wersja zamku to prawdopodobnie stróżą z wieżą i małym zameczkiem, które otoczone była murami. Największy rozwój i czasy świetności zamku przypadają na okres od XIV do XVI wieku. Obok funkcji obronnych oraz gospodarczych zamek spełniał także funkcje reprezentacyjne.

Nowa karta główna

Kochani po ostatnim roku pracy, 3 widelcach 🍴🍴🍴 w plebiscycie Poland 100 Best Restaurants oraz rekomendacji 👑 Gault&Millau Polska postanowiliśmy jak co roku zaprezentować Wam nowe smaki w menu głównym. Już od 8 marca możecie kosztować całkiem nowych potraw i tych Waszych ulubionych w odmienionym wydaniu … Zapraszamy!

Restauracja nieczynna w dniach 6 i 7 marca 2019 r.

Drodzy Goście❗️

Zmieniamy się dla Was – czas na nowe menu główne – będziemy pracować nad nim 6 i 7 marca – w tych dniach restauracja będzie nieczynna.

Zapraszamy już od 8 marca na nowości!

Jesteśmy ECO!

Kubatura budynku Willi Poprad nawiązuje do okresu międzywojennego. Elewacja szczyci się dużą ilością drewna, strzelistymi wykończeniami. Ornamenty są typowe dla willi z lat dwudziestych na terenie Doliny Popradu.
 
Willa Poprad jest budynkiem pasywnym. Ciepło czerpie z powietrza – dzięki pompom ciepła, które należą do najbardziej efektywnych i ekologicznych systemów ogrzewania budynków i przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Niezależnie od pory roku wykorzystują one energię słoneczną zgromadzoną w powietrzu. Prąd z energii słonecznej zapewnia instalacja fotowoltaiczna, która również zalicza się do odnawialnych źródeł energii – jesteśmy ECO! ☘️
 
Niedawno również powstała stacja ładowania dla samochodów elektrycznych !

menu zimowe

 

Przystawka

Polędwica z dzika podana z sufletem z sera gruyere, duszoną brukwią oraz sosem z suski sechlońskiej

23zł

Sałatka na ciepło

Ziemniaki podane z jajkiem, burakiem chioggia, sałatą rzymską, szalotką, szynką dojrzewającą oraz masłem czosnkowym

20 zł

Zupa

Rozgrzewająca zupa warzywna gotowana na rosole według mistrza Czerneckiego podana z makaronem soba, grzybami mun oraz pulpecikami cielęcymi

13zł

Danie główne

Pieczona golonka podana z ziemniakami gratin, kapustą kiszoną z chorizo i pastą z papryki, chipsem z ziemniaka i siana i sosem miodowo-musztardowym

33zł

*Do dania polecamy Piwo Grimbergen Double                                                                                              12zł

 

Proziak

Kiełbasa chorizo, cukinia, ogórek kiszony, czosnek, bryndza

23zł

 

Deser

Tartaletka z crème brûlée podana z kruszonką pralinkową, mandarynką w formie galaretki i cząstkami flamibirowanymi oraz sosem z białej czekolady i whisky

15zł

 

 

 

 

 

 

—> Godziny otwarcia restauracji w Święta i Sylwestra <---

24 oraz 25 grudnia – restauracja nieczynna
26 grudnia – zapraszamy od godziny 12.00 – rekomendujemy wcześniejszą rezerwację stolików
 
31 grudnia – restauracja czynna do godziny 18.00
1 stycznia – zapraszamy od godziny 13.00 do restauracji
 
Zapraszamy 🙂

pomarańcza – nowa karta sezonowa

Gęsina na św. Marcina

Prawie w całej Europie w dniu św. Marcina z Tours na stołach pojawi się pieczona gęś. W Polsce tradycja ta odrodziła się niedawno. Ba, zyskała dodatkowo wymiar patriotyczny: 11 listopada obchodzimy wszak Narodowe Święto Niepodległości.

1 listopad – restauracja Willi Poprad nieczynna

***Drodzy Goście – w związku z Galą Poland 100 Best Restaurants – restauracji Willi Poprad w dniu 26 października będzie czynna do 18.00***

***Drodzy Goście – w związku z Galą Poland 100 Best Restaurants – restauracji Willi Poprad w dniu 26 października będzie czynna do 18.00***

Sylwester 2018/2019

WILLA POPRAD

Sylwester 2018/2019

 Bal Sylwestrowy w Willi Poprad z… Elvisem Presleyem.
Powróć tego wieczoru do szalonych lat 60. i daj porwać się do tańca!

Bal Sylwestrowy rozpoczynamy specjalną kolacją serwowaną o godzinie 19.00. O Wasze kubki smakowe zadba Szef Kuchni Artur Pasoń, a niezapomniane wrażenia zapewni zespół ENSEMBLE light & music show.

Oferta zawiera:
– Kolację serwowaną składającą się z przystawki, dania głównego oraz deseru
– Zimne przekąski, sałatki, ciasta oraz owoce na stołach
– Dwa dania gorące serwowane podczas wieczoru
– Napoje zimne i gorące bez limitu

 

Drink-Bar: alkohole czyli wódka, wino, piwo oraz wyborne drinki serwowane przez barmanów bez limitu
Wódka serwowana na stoły podczas całego wieczoru bez limitu
– Prosecco-bar ze świeżymi owocami
– Bufet gorący w podgrzewaczach
– Bufet z zimnymi przekąskami i sałatkami
– Bufet słodki i finger-food’y

O północy powitamy Nowego Roku kieliszkiem szampana oraz pokazem Sztucznych Ogni!

Całą noc zaaranżuje zespół ENSEMBLE light & music show, który zapewni widowiskowe show, pokazy taneczne oraz wspaniałą muzykę.

 

 

 

Koszt Nocy Sylwestrowej: 400 zł /od osoby

 

*Uwaga! Willa Poprad będzie nieczynna w dniach 24 oraz 25 wrzesień br.

*Uwaga!

Willa Poprad (cały obiekt) będzie nieczynna w dniach 24 oraz 25 wrzesień br.

Za utrudnienia przepraszamy, a już w środę zapraszamy w normalnych godzinach działania obiektu 🙂

zagłosuj na nas!

„Kiedy w brzuchu pusto, w głowie groch z kapustą”

Henryk Sienkiewicz

Nie pozwolimy Wam wyjść z pustym brzuchem, naszą pasją jest gotowanie i rozsmakowywanie Was w naszej wspólnej kulinarnej przygodzie!

Do 20 lipca można oddać na nas głos w plebiscycie Poland 100 Best Restaurants —> http://welcometabs.com/vote/8050

Gorąco zachęcamy do głosowania.

Mamy zaszczyt poinformować, że tegoroczna gala Poland 100 Best Restaurants odbędzie się w Willi Poprad.

Altana – otwieramy od 28 kwietnia!

Lato nadchodzi ogromnymi krokami! Od 28 kwietnia zapraszamy na weekendowe leżakowanie nad Popradem. Otwieramy sezonową Altanę w której poczęstujemy Cię pysznym proziakiem oraz schłodzonym piwem z regionalnego browaru. Temu nie można się oprzeć…

Czas otwarcia Altany uzależniony jest od pogody. Informujemy, że w dniach 6,13 oraz 20 maja Altana będzie niedostępna z powodu imprez zamkniętych.

 

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Godziny otwarcia restauracji w Wielkanoc

Drodzy Goście, informujemy, że nie pracujemy w Wielki Piątek, Wielką Sobotę oraz pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych.

Zapraszamy Was serdecznie od godziny 12.00 w drugi dzień Świąt – Lany Poniedziałek – obowiązuje rezerwacja stolików 

Restauracja Willa Poprad – nagrody

Radosne Kolędowanie w Willi Poprad

Serdecznie zapraszamy na RADOSNE KOLĘDOWANIE w Willi Poprad

7 stycznia od godziny 14.00. Wstęp wolny

Certyfikat najwyższej jakości

Świąteczne i noworoczne godziny otwarcia Willi Poprad

24 oraz 25 grudnia (Wigilia, 1 dzień Świąt) – restauracja nieczynna
26 grudnia ( 2 dzień Świąt) – restauracja czynna od 12.00 do 22.00

31 grudnia ( Sylwester) – restauracja czynna od 9.00 do 18.00
1 stycznia (Nowy Rok) – restauracja czynna od 12.00 do 22.00

Zapraszamy!

Wina z Winnicy Fritz oraz piwo jasne RELAKS – nowości!

Tylko w restauracji Willi Poprad wina z Winnica Fritz 

W swojej ofercie mamy białe wino Aureus oraz czerwone Purpureus z sądeckiej, regionalnej winiarni Ryszarda Fryca.

Białe AUREUS – Niepowtarzalny kupaż 4 szczepów; Seyval Blanc, Johaniter, Muskat Odesski i Solaris dojrzewających w unikatowym siedlisku na stokach Paściej Góry koło Nowego Sącza. Zapach owocowo-kwiatowy z nutami jaśminu, akacji i konwalii. W ustach świeże i rześkie z akcentami owoców cytrusowych, w głębi czają się nuty gruszy, renklody i brzoskwini. Wino o złocistej barwie, harmonijnym bukiecie, lekko mineralne i dobrze zrównoważone. Polecane do jasnych przystawek, lekkich sałatek, makaronów, ryb,drobiu, owoców morza i dań piknikowych, oraz dań orientalnych.

Czerwone PURPUREUS – Wyjątkowy kupaż 3 szczepów; Regent, Rondo, Cabernet Cortis, dojrzewających w unikatowym siedlisku na stokach Paściej Góry koło Nowego Sącza. Nos otwiera się na owocowy bukiet i wypełnia dominacją maliny, czarnej porzeczki i czereśni.Usta zaskakuje złożony smak leśnych jagód, wiśni, suszonej śliwki, oraz gorzkiej czekolady.Wino intensywnie czerwone z nutami pieprzu,czerwonej papryki oraz słodkim posmakiem wanilii. Pikantna młodość okiełznana leżakowaniem w dębowych beczkach, tam wino nabrało głębi, korzennych subtelności oraz aksamitnych tanin. Uniwersalne kulinarnie i rekomendowane do czerwonych mięs: jagnięciny, wołowiny, dziczyzny, także kaczek i gęsi, potraw z grilla oraz wyrazistych w smaku serów.

Czy mamy wśród Was piwoszy, fanów jasnego piwa? 🍻

Piwo jasne RELAKS już dostępne w restauracji. Cena 9 zł. Nie ma kaucji za butelki więc można wziąć również do domu 🍺 😍 Piwo warzone w Bytowie na specjalne zamówienie restauracji Willi Poprad. 

3 widelce dla Willi Poprad

Z wielką przyjemnością informujemy, że restauracja Willa Poprad znalazła się w gronie 100 najlepszych restauracji w Polsce. Poland 100 Best Restaurants to przewodnik po najlepszych restauracjach w Polsce. Jest on prestiżowym, pierwszym i jedynym w skali kraju projektem o takim zasięgu i formule. Nagrody dla restauracji i karczm były przyznawane 20 października w Warszawie, w trzech grupach: AWARD OF EXCELLENCE – jeden widelec, BEST OF AWARD OF EXCELLENCE – 2 widelce oraz GRAND AWARD – 3 widelce. Najlepsze z najlepszych restauracji zostały sklasyfikowane w grupie GRAND AWARD – 3 widelce plus.

Osiągnęliśmy aż 3 widelce! Restauracja została otwarta ponad rok temu a już możemy cieszyć się tak wielkim wyróżnieniem i sukcesem. Bardzo dziękujemy za uznanie i ….. bo to dzięki Wam, naszym Gościom znaleźliśmy się w tym miejscu i chcemy piąć się jeszcze dalej i doskonalić dla Was!
Miejsce restauracji w grupie ustalane jest na zasadzie – 75% oceny konsumentów – ankiety, głosowania, 25% oceny inspektorów.
Wszystkie odwiedzane przez inspektorów restauracje oceniane są za pomocą kwestionariusza składającego się ze stu podpunktów. Punkty przyznawane są za jakość i świeżość produktów, harmonijność menu, walory smakowe serwowanych dań, profesjonalizm i jakość obsługi, komfort i atmosferę pobytu oraz otoczenie i wnętrze restauracji. #poland100bestrestaurant

Restauracja nieczynna 1 i 11 listopada

Drodzy Goście!

 

Informujemy, że restauracja będzie nieczynna 1 i 11 listopada.