Poprad
Sala balowa

Sala balowa

Willa Poprad to urokliwe miejsce w którym wśród zielonej scenerii możesz celebrować najpiękniejsze chwile w swoim życiu.
Zajmujemy się kompleksowym organizowaniem przyjęć weselnych i okolicznościowych spełniając marzenia naszych Gości. Dysponujemy przestrzenną salą balową mieszczącą do 300 osób. Jej dużym atutem są antresole z wyjściem na balkony widokowe. W centralnym miejscu salę zdobi unikatowy witraż zaprojektowany przez krakowską pracownię. Niepowtarzalny charakter nadają drewniane wykończenia, a na zdobnym parkiecie nogi same zatańczą. Chcąc zapewnić niepowtarzalną oprawę salę aranżujemy w drewniane stoły prostokątne bądź okrągłe. Nastroju dodają świeże kwiaty, świece oraz porcelanowa zastawa stołowa, a całość dopełniają bardzo wygodne, drewniane krzesła. Awangardowe żyrandole, ręcznie wykonywane przez polską manufakturę, zachwycają kunsztem i rozmiarem, a wyspecjalizowany system klimatyzacji i wentylacji zapewni komfort gościom. Z Sali Balowej rozciąga się przepiękny widok na rzekę, zalesione tereny oraz ruiny ryterskiego zamku. Malownicze tereny doliny Popradu można podziwiać również z rozległych tarasów, a także podczas przechadzek wzdłuż spacernika.
Zadbaliśmy również o najmłodszych gości Willi Poprad, dla których przygotowaliśmy pokój zabaw.
Dla przyszłych małżonków oddajemy do dyspozycji, na czas trwania całego przyjęcia, ekskluzywny apartament z widokiem na płynący Poprad i zapraszamy w pierwszą rocznicę ślubu na wyjątkową kolację.

Zapraszamy na spotkanie na którym zapoznamy cię z naszą ofertą i opowiemy o możliwościach jakie stwarza Willa Poprad. Zadzwoń: 501 513 400.

„Twoje wydarzenie uszyte na miarę.”