Poprad
Restauracja

Restauracja

Restauracja Willi Poprad zachwyca swym kameralnym wnętrzem i pysznym jedzeniem. Wygodne siedziska i aromatyczna kawa sprawią, że nie będziesz chciał opuszczać tego miejsca. Punktowe oświetlenie nadają romantyczności, co sprawia, że to idealne miejsce na kolację we dwoje.

Kuchnia to nasz największy atut. Nawiązuje ona do międzywojnia, a jednocześnie wykorzystuje najnowsze trendy kulinarne takie jak sous-vide czy slow food. Połączenie tradycji i nowoczesności z wykorzystaniem lokalnych smaków sprawia, że podniebienia nawet najbardziej wymagających gości zostaną w pełni zaspokojone.

Szef kuchni serwuje autorskie dania w niebanalnym połączeniu produktów najwyższej jakości. W karcie restauracji Willi Poprad znajdą się również sezonowe dania, słodkie desery i pyszne wypieki wyróżniające nas na tle innych. Atrakcyjną alternatywą będą pikniki nad rzeką. Weź kosz zapakowany pysznościami i zrelaksuj się wśród błogiej natury doliny Popradu lub spędź miło czas w gronie najbliższych na niedzielnym obiedzie.

Celebracja cudownych chwil z najbliższymi – to zapewnia nasza restauracja. Nowy Sącz obfituje w wiele miejsc, ale tylko w Rytrze znajdziecie to wyjątkowe.

Restauracja zaprasza codziennie od 9.00 do 22.00.

Rzuć wyzwanie dla Szefa kuchni i wybierz produkt z którym się zmierzy!
– więcej na naszym facebook’u.

 

Szef Kuchni, Artur Pasoń Szef Kuchni, Artur Pasoń