Poprad
Altana

Altana

„Oddajemy Ci do użytku Altanę Willi Poprad w której możesz rozsmakować się w specjalnym menu z grilla oraz skosztować Proziaków Lachowskich w wydaniu Szefa Kuchni. Chcemy powrócić do tradycji dwudziestolecia międzywojennego w którym wolny czas spędzało się w gronie najbliższych, nad brzegiem rzeki wśród naszej pięknej, polskiej przyrody. Niech leżakowanie i biesiadowanie nad Popradem u stóp ruin zamku ryterskiego stanie się dla Was przyjemnością”

 

Altanka Willi Poprad to idealne miejsce na weekendowy odpoczynek nad Popradem – dla gości przygotowaliśmy leżaki nad pięknie zagospodarowanym brzegiem rzeki.

W Altanie panuje swobodna atmosfera i samoobsługa. Serwujemy tutaj smaczne menu z grilla oraz proziaki lachowskie. Na taras Altanki z widokiem na rzekę i góry, zapraszamy osoby odwiedzające Willę ze swoim czworonożnym przyjacielem.

Altanka to przytulna przestrzeń, która umożliwia zorganizowanie kameralnych przyjęć jak urodziny, imieniny, rocznice, imprezy firmowe oraz chrzciny czy komunie. Na takie uroczystości Szef Kuchni Willi Poprad przygotuje dla Was specjalne menu.